MENU
5. 6. 2019

TES VSETÍN a GENET oznamují spolupráci v oblasti generátorů

TES VSETÍN s.r.o. a společnost GENET Generatoren Elektro Technik GmbH s potěšením oznamují, že uzavřeli smlouvu o strategické spolupráci. Společnosti tak propojí své kompetence a kapacity v oblasti prodeje, vývoje, výroby a servisu generátorů elektrické energie na mezinárodních trzích.

TES VSETÍN s.r.o., přední evropský výrobce zakázkových elektromotorů, synchronních a asynchronních generátorů, komponentů strojů a systémů a také dodavatel řešení průmyslové automatizace. Společnost dodává klíčovým strojírenským zákazníkům produkty ze dvou poboček v České republice a Německu. S cca 600 kvalifikovanými zaměstnanci TES poskytuje komplexní řešení (obnovitelné i konvenční) pro energetický, automobilový, železniční, námořní, ocelářský, těžební a další průmysl.

GENET Generatoren Elektro Technik GmbH, obchodní a inženýrská společnost s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi pro speciální konstrukce synchronních generátorů. Zaměřuje se zejména na vývoj generátorů pro elektrárny, námořní a železniční průmysl s různými pohony, např. vodní, plynové a parní turbíny, jakož i dieselové a plynové motory.

Obě společnosti mají širokou škálu zkušeností s generátory a motory, které úspěšně fungují v různých odvětvích po celém světě. Spolupráce navíc umožní partnerům získat součinnost v oblasti designu a výroby, zvýšit technické know-how včetně možností systémové integrace a nabídnout svým zákazníkům ta nejlepší řešení. Zároveň budou TES VSETÍN a GENET schopny pokrýt daleko širší spektrum produktů pro výrobu energie.