MENU
11. 10. 2019

Společnost TES VSETÍN s.r.o. oslavila 100 let

Téměř 1500 lidí dorazilo v sobotu 28.9.2019 odpoledne do výrobního areálu oslavit kulaté výročí společnosti, kterou v roce 1919 založil „Valašský Edison“ Josef Sousedík.

Příchozí zaměstnance, jejich rodinné příslušníky a také významné osobnosti z regionu zvaly k návštěvě nejen všemi očekávané koncerty skupin TURBO a MIRAI, ale také bohatý program vč. dobrého jídla a zábavných atrakcí pro děti. Jako památku si mohli účastníci odnést tematické rodinné foto či si zakoupit limitovaný ležák se symbolickým názvem Sousedíkův TESák, který byl uvařen speciálně pro tuto příležitost pivovarem Valášek. Celým odpolednem návštěvníky provázel ostřílený moderátor Lukáš Kobza, který dotvářel mimořádnou atmosféru celých oslav.

Jeden z hlavních programů bylo ocenění dlouholetých zaměstnanců společnosti, na které kromě peněžitého daru čekal i pamětní dárek a lahvinka Valašské slivovice. Toto poděkování bylo předáno z rukou úzkého vedení společnosti a za účasti Tomáše Sousedíka (syna Josefa Sousedíka), hejtmana Jiřího Čunka a starosty města Vsetín Jiřího Růžičky.

V průběhu dne si mohli návštěvníci také zakoupit losy do tomboly, jejíž výtěžek z prodeje v konečné výši 33.381,- Kč společnost věnuje sdružení NADĚJE ve Vsetíně. Při příležitosti oslav TES VSETÍN s.r.o. dále plánuje věnovat praktické dárky Azylovému domu pro matky s dětmi, Dětskému domovu v Liptále, ZŠ Integra, obecně prospěšné společnosti Auxilium a dalším.

Společnost TES VSETÍN s.r.o. tímto děkuje všem svým zaměstnancům, jejich rodinám a obchodním partnerům za dlouholetou přízeň a krásný start do dalších 100 let tradice a poctivé práce!