Reference TEM

Malé vodní elektrárny

Spolupracujeme s předními evropskými výrobci vodních turbín a dodavateli kompletních vodních elektráren do výkonu 20 MVA, kterým dodáváme desítky generátorů ročně.
Kromě dodávek pro nové projekty se účastníme také rekonstrukcí elektráren, kdy nahrazujeme starší agregáty novými generátory.
Úspěšnost těchto projektů je dána dodržením dosavadního dispozičního řešení a vyšší účinností našich zařízení.

Lodě

V posledních letech jsme se úspěšně účastnili tendrů na dodávky motorů pro pomocné lodní pohony.
Zákazník u těchto strojů oceňuje flexibilitu designu a vynikající účinnost, kterou dosahujeme aplikací nejmodernějších výpočetních metod.

Hutě

Tradice výroby hutních motorů v naší firmě sahá již do 60. let 20. století, kdy jsme se stali významným dodavatelem stejnosměrných motorů pro válečkové tratě pracující v hutích po celém světě. Již více než 10 let navrhujeme a vyrábíme pro tento segment také motory v asynchronním provedení napájené z frekvenčních měničů, které pracují v hutních provozech v Rusku, USA, Německu a jinde.

/video/tes-susasca-29-01-hd.flv Malá vodní elektrárna Susasca, Švýcarsko Malá vodní elektrárna Susasca, Švýcarsko

/video/tes-bulhary-29-01-hd.flv Malá vodní elektrárna Bulhary, Česká Republika Malá vodní elektrárna Bulhary, Česká Republika

/video/marmore-tes-p-1007-hd_1.flv Malá vodní elektrárna Marmore, Itálie Malá vodní elektrárna Marmore, Itálie

/video/ceske-budejovice-668x376_title.flv Malá vodní elektrárna České Budějovice, ČR Malá vodní elektrárna České Budějovice, ČR

Hutní motory