TES je titulárním partnerem běžeckých závodů pro celou rodinu TES Valachia Run

27.8.2013

Šestý ročník běžeckých závodů pro celou rodinu TES Valachiarun 2013 navazuje na úspěšné předchozí ročníky. Hlavním závodem je Horský běh v délce 18 km s převýšením 730 metrů. Chybět nebudou tradiční silniční závody v délkách 5 a 10 km a MINI běhy. Na vítěze čekají Prize Money v hodnotě 25.000 korun. Start je naplánován na sobotu 21. září 2013 ve vsetínské Panské zahradě. Součástí programu je i bohatý doprovodný program.

Běžecké závody pro celou rodinu TES Valachiarun 2013 nabídnou tradiční tratě: 18 km Horský běh, 10 km silniční závod O pohár starostky města a 5 km pro rekreační běžce, ale budou i ve znamení novinek, které organizátoři připravili na základě zkušeností z minulých ročníků.

„Nejlepší muži a ženy v celkovém pořadí 10 km a Horského běhu si mezi sebe rozdělí Prize Money v hodnotě 25.000 korun," představil odměny pro vítěze Libor Procházka a dodal: „První tři závodníci v každé kategorii všech závodů získají medaili a hodnotné ceny od organizátorů a partnerů."

I letos mají běžci k dispozici kvalitní zázemí v budově Masarykova gymnázia, kde budou teplé sprchy, WC, šatna a úschovna zavazadel. Startovní číslo slouží i jako vstupenka na After party v restauraci Náhon ve Vsetíně.

Zdroj: http://www.valachiarun.cz/

TES je titulárním partnerem běžeckých závodů pro celou rodinu TES Valachia Run
 

Pozvánka do předváděcího vozu se spínací technikou Siemens

4.6.2013

Srdečně Vás zveme do předváděcího vozu se spínací technikou SIRIUS, který k Vám přijede 13.6.2013 v 9:30 hodin do Vsetína do fy TES VSETÍN. 

Na jeho „palubě” Vám představíme novinky nn spínací techniky - Inovace SIRIUS. Přesvědčte se, jak Vám dokážeme usnadnit práci v technologii, na stroji nebo při výrobě rozvaděčů.

 Navštivte nás a využijte tuto příležitost k navázání osobního kontaktu s námi.

 Těšíme se na Vás.

TES VSETÍN
Siemens Solution Partner         

Pozvánka do předváděcího vozu se spínací technikou Siemens
 

Firmy TES VSETÍN a Nord Hydro podepsaly smlouvu o společném projektu v Karelské republice

29.5.2013

Dne 28. května 2013 se v Petrohradě konala rusko-česká konference o obchodu a hospodářské spolupráci, iniciovaná českým konzulátem v Petrohradě.  Na tomto setkání se podepsala smlouva mezi TES VSETÍN s.r.o. a společností JSC Nord Hydro na dodávku generátoru pro vodní elektrárnu „Kalliokoski“ v republice Karélie.

 Jedná se o první dodávku z řady 56 generátorů, na které byla v únoru 2013 podepsána rámcová exklusivní smlouva, která platí do roku 2020. Členy Rusko-české konference přivítal zástupce gubernátora města Petrohrad Igor Golikov, který odpovídá za obchod a hospodářství.

 Česká delegace navštívila Rusko pod vedením premiéra Petra Nečase. Setkání se účastnil také ministr průmyslu a obchodu ČR Martin Kuba a předseda Svazu průmyslu a obchodu ČR Jaroslav Hanák. Mise do Ruska se zúčastnilo více než 70 českých společností, které zde podepsaly řadu dohod a smluv o společných projektech za celkem asi 400 milionů euro.

Mimo tuto rámcovou smlouvu TES VSETÍN dodal společně s firmou Strojírny Brno elektromechanické zařízení pro malou vodní elektrárnu „Rjumjakoski“, kterou rovněž vlastní společnost Nord Hydro. Dodávka se uskutečnila v dubnu a elektrárna bude uvedena do provozu v červenci tohoto roku.

Firmy TES VSETÍN a Nord Hydro podepsaly smlouvu o společném projektu v Karelské republice
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11