Spolupráce se Siemens

7.5.2014

Důležité místo v naší divizi TED zastává mnohaletá spolupráce se Siemens Česká republika, sektorem Industry, divizí Průmyslová automatizace a pohony.

V březnu tohoto roku se uskutečnilo setkání ředitelů  IA&DT Siemens, s.r.o., Dr. Bohumila Brodského a ředitele firmy TES VSETÍN s.r.o.  Ing. Davida Bečváře. Za divizi TED se jednání zúčastnily ředitelka divize TED Ing. Lenka Urbánková Jarešová MsC. a obchodní manažerka Jana Stupková.

Významnou událostí byla i naše účast na společenské  akci s důležitými  obchodními partnery Siemens, která se uskutečnila v posledním květnovém týdnu v Praze a kde jsme získali řadu cenných kontaktů.

Spolupráce se Siemens
 

Nový užitkový automobil pro náš servis

13.3.2014

Začátkem tohoto roku pořídila firma TES pro své servisní oddělení zbrusu nový užitkový vůz Fiat Ducato včetně vkusného polepu.

Automobil se bude využívat hlavně k servisním cestám za účelem uvádění generátorů či hydroelektráren do provozu, garančních i pogarančních zásahů u elektrických pohonů a motorů

Nový užitkový automobil pro náš servis
 

TES VSETÍN s.r.o. úspěšně otestoval zařízení Lifeprotect určené pro vzdálený monitoring el. strojů

23.10.2013

Zařízení určené převážně pro malé vodní a větrné elektrárny vyvinul TES již v loňském roce. Nyní se podařilo jej úspěšně naimplementovat a zprovoznit v reálných podmínkách vodní elektrárny.

 Dne 2.10.2013 TES úspěšně zprovoznil zařízení Lifeprotect© určené pro majitele vodních či větrných elektráren.

  „Nabízíme službu, která spočívá v diagnostice provozovaného zařízení a umožnuje sledovat funkce točivého stroje a preventivně předcházet případným budoucím poruchám.“ uvedla vedoucí divize TED elektrické pohony Ing. Lenka Urbánková Jarešová.

Testování proběhlo a dále bude pokračovat na vodní elektrárně Vlahi v Bulharsku, kam TES dodal generátor spolu s turbínou českého výrobce Mavel.

 Lifeprotect© je chráněnou značkou společnosti TES VSETÍN, která nyní hledá další lokality pro testování tohoto unikátního zařízení. Zájem je očekáván zejména u samotných provozovatelů menších vodních elektráren a u servisních společností. Služba Lifeprotect© je také vhodná pro technickou předinvestiční prověrku již instalovaných elektrických točivých strojů.

TES VSETÍN s.r.o. úspěšně otestoval zařízení Lifeprotect určené pro vzdálený monitoring el. strojů
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12