Tradiční turnaj mužstev v kopané

27.6.2014

Jako každý rok, tak i letos firma TES pořádala tradiční turnaj mužstev v kopané. Akce proběhla 20. června  v areálu fotbalového hřiště v Janové.

Pro všechny zaměstnance a jejich rodiny zde bylo připraveno jak občerstvení, tak i doprovodný program v podobě skákacího hradu pro děti, jízdy na koni, střelby na šampaňské a mnoha dalších povyražení.

Počasí nám přálo a všichni zúčastnění si akci náležitě užili.

Tradiční turnaj mužstev v kopané
 

TES VSETÍN s.r.o. doprovodil Vladimíra Remka do Ruské federace

3.6.2014

V posledním květnovém týdnu měla firma TES Vsetín možnost účastnit se podnikatelské mise do Ruské federace s velvyslancem ČR v Ruské federaci Vladimírem Remkem. Cílem byla Sverdlovská - Jekatěrinburg a  Čeljabinsk.

Učastníky mise byli představitelé významných českých výrobců I bankovní sféry. Naši firmu zde reprezentovala kolegyně ředitelka divize TED Ing. Lenka Urbánková Jarešová, MsC.

Celá návštěva byla pozorně sledována místními médii. Sdělovací prostředky ocenily dynamiku a konkrétní náplň spolupráce s ČR v ekonomické i dalších oblastech.

TES VSETÍN s.r.o. doprovodil Vladimíra Remka do Ruské federace
 

TES VSETÍN s.r.o. členem podnikatelská mise do Rumunska a Moldavska

30.5.2014

Ve dnech 20. - 23. 5. 2014 jsme se zúčastnili podnikatelské mise doprovázející prezidenta České republiky Miloše Zemana do Rumunska a Moldavska.

Členem podnikatelské delegace byl náš obchodní manažer Ing. Petr Dočkal, který hodnotí akci pro budoucí rozvoj společnosti velmi pozitivně: „TES se zúčastnil této mise, aby navázal další kontakty v navštívených zemích, zvláště významné bylo setkání se zástupci ČEZ v Rumunsku.“

TES VSETÍN s.r.o. členem podnikatelská mise do Rumunska a Moldavska
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12