TES VSETÍN s.r.o. členem podnikatelská mise do Rumunska a Moldavska

30.5.2014

Ve dnech 20. - 23. 5. 2014 jsme se zúčastnili podnikatelské mise doprovázející prezidenta České republiky Miloše Zemana do Rumunska a Moldavska.

Členem podnikatelské delegace byl náš obchodní manažer Ing. Petr Dočkal, který hodnotí akci pro budoucí rozvoj společnosti velmi pozitivně: „TES se zúčastnil této mise, aby navázal další kontakty v navštívených zemích, zvláště významné bylo setkání se zástupci ČEZ v Rumunsku.“

TES VSETÍN s.r.o. členem podnikatelská mise do Rumunska a Moldavska
 

Spolupráce se Siemens

7.5.2014

Důležité místo v naší divizi TED zastává mnohaletá spolupráce se Siemens Česká republika, sektorem Industry, divizí Průmyslová automatizace a pohony.

V březnu tohoto roku se uskutečnilo setkání ředitelů  IA&DT Siemens, s.r.o., Dr. Bohumila Brodského a ředitele firmy TES VSETÍN s.r.o.  Ing. Davida Bečváře. Za divizi TED se jednání zúčastnily ředitelka divize TED Ing. Lenka Urbánková Jarešová MsC. a obchodní manažerka Jana Stupková.

Významnou událostí byla i naše účast na společenské  akci s důležitými  obchodními partnery Siemens, která se uskutečnila v posledním květnovém týdnu v Praze a kde jsme získali řadu cenných kontaktů.

Spolupráce se Siemens
 

Nový užitkový automobil pro náš servis

13.3.2014

Začátkem tohoto roku pořídila firma TES pro své servisní oddělení zbrusu nový užitkový vůz Fiat Ducato včetně vkusného polepu.

Automobil se bude využívat hlavně k servisním cestám za účelem uvádění generátorů či hydroelektráren do provozu, garančních i pogarančních zásahů u elektrických pohonů a motorů

Nový užitkový automobil pro náš servis
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11