1 GW instalového výkonu ve vodní energetice

6.8.2014

V červenci 2014 TES Vsetín dodal další generátory pro malé vodní elektrárny, které mají v souhrnu instalovaný výkon 1 GW (1 000 000  kW) a nahradí cca 6 milionů tun hnědého uhlí, které se v uhelných elektrárnách s ekvivalentním výkonem spotřebují.

Energie vyráběná z vody patří ke zdrojům nejméně zatěžujícím životní prostředí. To je náš hmatatelný přínos politice „zelené energie“!

1 GW instalového výkonu ve vodní energetice
 

Tradiční turnaj mužstev v kopané

27.6.2014

Jako každý rok, tak i letos firma TES pořádala tradiční turnaj mužstev v kopané. Akce proběhla 20. června  v areálu fotbalového hřiště v Janové.

Pro všechny zaměstnance a jejich rodiny zde bylo připraveno jak občerstvení, tak i doprovodný program v podobě skákacího hradu pro děti, jízdy na koni, střelby na šampaňské a mnoha dalších povyražení.

Počasí nám přálo a všichni zúčastnění si akci náležitě užili.

Tradiční turnaj mužstev v kopané
 

TES VSETÍN s.r.o. doprovodil Vladimíra Remka do Ruské federace

3.6.2014

V posledním květnovém týdnu měla firma TES Vsetín možnost účastnit se podnikatelské mise do Ruské federace s velvyslancem ČR v Ruské federaci Vladimírem Remkem. Cílem byla Sverdlovská - Jekatěrinburg a  Čeljabinsk.

Učastníky mise byli představitelé významných českých výrobců I bankovní sféry. Naši firmu zde reprezentovala kolegyně ředitelka divize TED Ing. Lenka Urbánková Jarešová, MsC.

Celá návštěva byla pozorně sledována místními médii. Sdělovací prostředky ocenily dynamiku a konkrétní náplň spolupráce s ČR v ekonomické i dalších oblastech.

TES VSETÍN s.r.o. doprovodil Vladimíra Remka do Ruské federace
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11