TES podpořil vlastní vývoj navázáním spolupráce s univerzitou

4.8.2015

TES VSETÍN s.r.o. dohodl spolupráci na vybraných vývojových projektech s VUT Brno, konkrétně s Ústavem výkonové elektroniky a elektrotechniky UVEE na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologii. Společným jmenovatelem těchto projektů je optimalizace konstrukce a elektromagnetického návrhu již tak velmi úspěšných generátorů pro vodní elektrárny.

TES podpořil vlastní vývoj navázáním spolupráce s univerzitou
 

TES VSETÍN uspěl v soutěži španělského IDAE

23.1.2015

23. ledna 2015 TES Vsetín úspěšně otestoval a expedoval generátor určený pro IDAE (Instituto para la Diversificación y Ahorro de la Energía), orgán španělského Ministerstva průmyslu, energetiky a turismu.

TES VSETÍN uspěl v soutěži španělského IDAE
 

TES Valachiarun 2014 - letos i s podporou nemocnice Vsetín

13.10.2014

TES VSETÍN s.r.o. se i letos stal generálním partnerem běžeckého závodu TES Valachiarun, který se konal o víkendu 3. – 5. října 2014 ve Vsetíně.
Sedmého ročníku běžeckých závodů pro celou rodinu se zúčastnila více než tisícovka nadšenců všech věkových i výkonnostních kategorií.
Tento rok bylo i několik novinek. Jelikož TES Vsetín slaví 95. výročí založení firmy, běžel se extrémní závod Salomon Ultra 95 km. Zde trať jako první zdolal p. Stanislav Najvert (JulboWay) v čase 11:26:22 hod.
Druhou novinkou byl Rodinný běh – charitativní běžecký happening, kde výtěžek ze startovného společnost TES Vsetín zdvojnásobila a částku 30.000 Kč věnovala Nemocnici Vsetín na nákup polohovacích lůžek.
Na startovní listině závodů 5, 10 , 18 km i rodinného běhu nechyběli ani zástupci TESu, k nimž se připojil i jednatel společnosti Ing. David Bečvář, který společně se starostkou města p. Táborskou předal vítězům hodnotné ceny a medaile.


TES Valachiarun 2014 - letos i s podporou nemocnice Vsetín
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11