TES VSETÍN s.r.o. posiluje svou pozici na trhu v Německu

2.4.2018

TES VSETÍN s.r.o., přední evropský výrobce zakázkových elektromotorů, generátorů, strojů a systémových komponentů, včetně řešení průmyslové automatizace, oznamuje založení společnosti TES Deutschland GmbH.

S centrálou sídlící v Mnichově a kompetenčním centrem v Krefeldu se nová společnost soustředí na prodej a servis pokrývající veškeré produkty a řešení společnosti TES. Tímto se přibližuje svým zákazníkům v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

V téměř 100 letech své historie společnost TES navrhla a dodala mnoho různých produktů a řešení na základě speciálně vyvinutých elektromotorů a generátorů. Před časem bylo portfolio produktů rozšířeno o řešení založená na průmyslové automatizaci.

S novou prodejní a servisní organizací má společnost TES v úmyslu nabídnout svým zákazníkům bližší podporu spočívající v blízkosti ke konktrétnímu zákazníkovi.

Holger Fiethen, jakožto ředitel pro prodej a servis, bude přímým kontaktem v rámci této nové organizace očekávající úspěšnou spolupráci ve všech oblastech elektrických pohonů, generátorů elektrické energie a průmyslových automatizačních řešení.

Manfred Lerch, generální ředitel společnosti TES VSETÍN s.r.o., uvedl: "Jsme velmi hrdí na to, že jsme dokázali získat Holgera, dlouholetého a zkušeného odborníka s dlouholetým úspěchem na tomto trhu, k tomu, aby vstoupil do našeho týmu a odpovídal za prosperující budoucnost této nové společnosti ".

TES VSETÍN s.r.o. posiluje svou pozici na trhu v Německu
 

Změny ve vedení společnosti TES Vsetín s.r.o.

20.2.2018

TES Vsetín s.r.o. (dále jen TES), vedoucí evropský producent v zakázkové výrobě elektrických motorů, generátorů, strojů a komponentů, včetně řešení pro průmyslovou automatizaci, dnes oznamuje jmenování  Dr. Manfreda Lercha generálním ředitelem společnosti.
Michael Hengstmann, který zastával pozici výrobního a generálního ředitele od dubna 2016, bude i nadále spolupracovat a podporovat TES jako člen dozorční rady. Další změnou je jmenování Tomáše Pavlici ředitelem obchodu a Project Managementu, a to od 1.1.2018.
Před začátkem působení ve společnosti TES Manfred Lerch zastával pozici generálního ředitele v rodinných firmách a korporátních skupinách v oblasti strojírenství, technické infrastruktury, telekomunikací a bezpečnostních technologií, např. ve společnosti  MTU Diesel Engines, Voith Turbo či Balfour Beatty Rail. Jeho odborné zkušenosti pokrývají celé spektrum procesů průmyslových společností, zejména inovace v produktových portfoliích, vstup na nové trhy a obchodní vztahy se zákazníky po celém světě. Zaměřoval se především na “operational excellence management” a projekty “lean production”. Je držitelem magisterského titulu v letecké vědě a dále doktorátu Univerzity německých ozbrojených sil v Mnichově.
Tomáš Pavlica má dlouholetou zkušenost v rámci společnosti TES, a to již od roku 2004, kdy začínal jako oblastní manažer prodeje a poté zastával pozici obchodního manažera v divizi elektrických strojů. V poslední době zastával pozici vedoucí oddělení Project Managementu. Před nástupem do společnosti TES pracoval jako obchodní zástupce v gumárenském průmyslu. Je držitelem magisterského titulu v oboru ekonomie na VŠB-TU v Ostravě a titulu MBA z Nottingham Trent University.
Michael Hengstmann ve své nové funkci člena dozorčí rady společnosti TES řekl: "Jsme potěšeni, že Manfred Lerch - s více než 20 lety odborné praxe v průmyslových společnostech - posílí manažerský tým TES a bude pokračovat v naší úspěšné strategii a růstu založeném na našich klíčových produktech na našich stávajících i nových trzích. "Manfred Lerch, generální ředitel společnosti TES, uvedl:" Díky Tomáši Pavlicovi, jako novému řediteli obchodu a Project Managementu, a jeho dlouholeté zkušenosti TES a silnému týmu, včetně zkušeného obchodního poradce Thierryho Burckharta, máme výbornou pozici: úzké vztahy se zákazníky a technologické inovace v produktovém portfoliu společnosti TES budou strategickým zaměřením ve společnosti, která právě vstoupila do svého 100. roku podnikání."
Rok 2017 byl pro společnost TES jeden z nejúspěšnějších roků v historii, pokud jde o úspěšný růst. Společnost také získala nové projekty a zákazníky a očekává další růst i v roce 2018.

Změny ve vedení společnosti TES Vsetín s.r.o.
 

Společnost TES opět otevře své brány

20.2.2018

Více než tisíc lidí dorazilo o prvomájovém pondělí loňského roku na Den otevřených dveří do výrobního areálu společnosti TES Vsetín s. r. o. Příchozí zval k návštěvě nejen zajímavý program, ale i krásné počasí. V areálu firmy bylo připraveno příjemné rodinné dopoledne pro návštěvníky napříč generacemi. Na děti čekala cukrová vata a popcorn, dále se mohly vyřádit na překážkové dráze, malovat křídou na zem nebo se svézt vláčkem po celém areálu společnosti.

Zájemci z řad široké veřejnosti si mohli prohlédnout prostory výroby, kam se běžně nedostanou. Pro všechny bylo navíc připraveno zdarma bohaté občerstvení, včetně výborného guláše. K dobré chuti a náladě pak lidem zahrály kapely, jejímiž členy jsou i zaměstnanci firmy.

Pro velký ohlas jsme Den otevřených dveří naplánovali na stejný den 1.5. i v letošním roce 2018. Doufáme, že Vás všechny opět uvidíme v areálu společnosti, kde stejně jako v minulém roce pro Vás a Vaše blízké bude připraveno spoustu zábavných atrakcí a občerstvení.

Společnost TES opět otevře své brány
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12