Společnost TES opět otevře své brány

20.2.2018

Více než tisíc lidí dorazilo o prvomájovém pondělí loňského roku na Den otevřených dveří do výrobního areálu společnosti TES Vsetín s. r. o. Příchozí zval k návštěvě nejen zajímavý program, ale i krásné počasí. V areálu firmy bylo připraveno příjemné rodinné dopoledne pro návštěvníky napříč generacemi. Na děti čekala cukrová vata a popcorn, dále se mohly vyřádit na překážkové dráze, malovat křídou na zem nebo se svézt vláčkem po celém areálu společnosti.

Zájemci z řad široké veřejnosti si mohli prohlédnout prostory výroby, kam se běžně nedostanou. Pro všechny bylo navíc připraveno zdarma bohaté občerstvení, včetně výborného guláše. K dobré chuti a náladě pak lidem zahrály kapely, jejímiž členy jsou i zaměstnanci firmy.

Pro velký ohlas jsme Den otevřených dveří naplánovali na stejný den 1.5. i v letošním roce 2018. Doufáme, že Vás všechny opět uvidíme v areálu společnosti, kde stejně jako v minulém roce pro Vás a Vaše blízké bude připraveno spoustu zábavných atrakcí a občerstvení.

Společnost TES opět otevře své brány
 

TES dodal generátor pro vodní elektrárnu Roneid Kraftverk v Norsku

27.8.2016

TES dodal generátor pro hydroelektrárnu Roneid kraftverk, jejíž výkon bude 4,3 MW, v blízkosti městečka Gaupne, které leží na konci nejdelšího a nejhlubšího norského fjordu Sognefjord.

TES dodal generátor pro vodní elektrárnu Roneid Kraftverk v Norsku
 

TES Vsetín oznamuje změnu ve vedení společnosti

20.7.2016

Jediný společník zvolil pana Michaela Hengstmanna generálním ředitelem firmy a jmenoval pana Jana Kasanického finančním ředitelem.

TES Vsetín oznamuje změnu ve vedení společnosti
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11